BIEG "ULTRA POWIAT" dla dzieci z Domów Dziecka w Równem

Data: 10.07.2024 r., godz. 13.00    53
Przemysław Krzyszczak, mieszkaniec Wołomina podjął się wyzwania obiegnięcia całego Powiatu Wołomińskiego, które ma na celu zbiórkę pieniędzy na wsparcie naszych dzieci, w związku z rozpoczynającym się, we wrześniu, nowym rokiem szkolnym.

BIEG „ULTRA POWIAT" DLA DZIECI Z DOMÓW DZIECKA W RÓWNEM

"Przebiegłem przez całą Polskę, teraz czas bym pobiegał na swoim podwórku" - tak przedstawił swoją propozycję wsparcia Domów Dziecka w Równem Przemysław Krzyszczak, mieszkaniec Wołomina.

Już 23 lipca, jako pierwsza osoba w historii podejmie się niesamowitego wyzwania i obiegnie wokół Powiatu Wołomińskiego, wspierany przez Fundacja Teraz Dobry Moment.

Co się z tym wiążę ?

• Ponad 200 km biegu.

• Bieg będzie prowadził granicami Powiatu Wołomińskiego.

• Każdy będzie mógł dołączyć do biegu, biegnąc lub jadąc na rowerze wraz z bohaterem wydarzenia.

Do podjęcia tego wyzwania zaprosił grupy biegowe z całego powiatu oraz wszystkich biegaczy i rowerzystów, którzy chcieliby dołączyć w trakcie biegu, a w szczególności: • Zabiegani Wołomin – grupa biegających po prawej stronie Wisły • Markowi BiegaczeRadzymin RUN TeamBiegające ZąbkiKlub Sportowy „Bóbr Tłuszcz”. Wyzwanie biegowe ULTRA POWIAT rusza 23 lipca – START: teren Domy Dziecka "Jaś" i "Małgosia" w Równem.

Patronatem honorowym wydarzenie objął Pan Arkadiusz Werelich – Starosta Wołomiński.

Wywiad z Przemkiem, dotyczącym tego wydarzenia przedstawiło lokalne   logo_black.webp (10 KB)

 

ULTRA POWIAT.jpg (91 KB)